Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

„FREE“ лосион за тело (Код: 00635)

Share
„FREE“ лосион за тело „FREE“ лосион за тело „FREE“ лосион за тело
„FREE“ лосионот за тело ја враќа еластичноста и убавиот изглед на вашата кожа. Првокласните растителни состојки на хранат, ја заштитуваат кожата и ѝ помагаат за воспоставување рамномерно ниво на влага и маснотија. Неутралната pH вредност помага во обновување и одржување на киселиот заштитен слој на кожата зајакнувајќи ја нејзината отпорност кон негативните надворешни влијанија.
 
Употреба: Се нанесува на телото по секое туширање.
 
Состав: Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Alcohol denat., Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Arctium Lappa Seed Oil*, Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tocopherol.
 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 1 .025,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 200 ml
Сертификати: BDIH
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 103 гости и нема членови