Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

„FREE“ хидрантна крема (Код: 00631)

Share
„FREE“ хидрантна крема „FREE“ хидрантна крема „FREE“ хидрантна крема
„FREE“ хидрантната крема ја навлажнува и ја негува осетливата кожа со комбинација на многу благи природни состојки заедно со растителниот глицерин кој помага за одржување на влажноста на кожата. Обезбедува права мера на влага и маснотија на надворешните слоеви на кожата.
 
Употреба: Наутро и навечер во тенок слој се нанесува на претходно исчистена кожа на лицето.
 
Состав: Ingredients (INCI): Aqua (Water), Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Alcohol denat., Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Arctium Lappa Seed Oil*, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xanthan Gum, Tocopherol.
 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 1 .270,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 50 ml
Сертификати: BDIH
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 107 гости и нема членови