Рол-он (кристален дезодоранс) (Код: 42571)

Share
Рол-он (кристален дезодоранс)
BDIH сертифициран природен производ за 24 часовна активна свежина. Без парфеми, алкохол, бои, конзерванси и соли на алуминиум холрид.
 
Состав: Aqua (Water), Ammonium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cinnamic Acid.
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: SANTE
Цена: 435,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 50 ml
Сертификати: BDIH, NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH