Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Крема - органско алое и органска вербена (Код: 02427)

Share
Крема - органско алое и органска вербена

Длабински хидрира и ја храни кожата на лицето и телото. Идеална е за нега на многу суви делови на кожата. Оваа хранлива крема со органско алое и маслинка погодна е за сите членови на фамилијата.  Исто така, се препорачува за нега на проблематична детска кожа.

Состав: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cera Alba (Beeswax), Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Sorbitan Stearate, Behenyl Alcohol, Parfum (Essential Oils), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Palmitic Acid, Stearic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Verbena Officinalis*, Xanthan Gum, Sucrose Cocoate, Alcohol*, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Lactic Acid, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Tocopherol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol
 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 620,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 150 ml
Сертификати: BDIH, NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 101 гости и нема членови