Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран
 
КАКО ДА ПЛАТAM?
 
 
Плаќањето можете да извршите на два начини:
 
1. Плаќање во готово при испорака (+50,00 ден.) - значи дека фактурата за нарачката ќе ја платите на курирот кој ќе Ви ја донесе стоката. За оваа услуга се наплаќа 50,00 денари.
 
2. Претходно плаќање со уплатница:
Вкупниот износ од нарачката треба да се плати во корист на ЈАСС дооел - Скопје, Бул. "АСНОМ" бр. 18 лок. 2, 1000 Скопје, Банка: Комерцијална Банка А.Д. Скопје, Сметка: 300-000001062768.
На уплатница ПП10 ги пополнувате потребните податоци, уплаќате електронски или во најблиската банка или пошта. Копија од уплатницата испратете ја на факс или е-пошта (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.) за побрзо процесирање на нарачката. Откако уплатата ќе се реализира на нашата сметка, ние ќе Ви ја испратиме стоката.
 
Пример за пополнета уплатница:
 
 
Ако имате прашања или забелешки слободно обратете се на телефон (02) 240 30 30 (пон.-пет. 09-16h) или на е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Во моментов...

Имаме присутни 77 гости и нема членови