Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Препарат за обновување на коса - јојоба (Код: 00180)

Share
Препарат за обновување на коса - јојоба
Длабински хидрира и ја храни сувата и оштетена коса од коренот до врвот. Содржи екстракти од коприва и бреза и растителни масла од јојоба и чичка, кои придонесуваат сувата и оштетена коса да го поврати здравиот изглед и сјај. Иако е првенствено наменет за сува и оштетена коса, повремената примена на препаратот ќе одговара на секаков вид на коса.
 
Употреба: Се нанесува на косата по миење и рамномерно се распоредува. Се остава да дејствува 15 минути и потоа се измива со топла вода.
 
Состав: Aqua (Water), Glyceryl Stearate SE, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Betaine, Arctium Lappa Seed Oil*, Betula Alba Leaf Extract*, Urtica Dioica (Nettle) Extract*, Lawsonia Inermis (Henna) Extract*, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil*, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Lecithin*, Lanolin, Glycerin, Lauryl Lactate, Mica, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum (Essential Oils), Alcohol*, Sodium Citrate, Citric Acid, Silver Oxide, CI 77891, Limonene, Linalool.
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 805,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 150 ml
Сертификати: BDIH, NaTrue
Производот го нема на залиха

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 96 гости и нема членови