Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Шампон за баланс - маточина (Код: 30475)

Share
Шампон за баланс - маточина

Специјално развиен за нега на масна коса и осетлива кожа на главата. Содржи благи средства за чистење како и смирувачки комплекс од бетаин, протеини од свила и пченични никулци. Го остранува вишокот на маснотии и ги хармонизира функциите на лојните жлезди. Органско одгледуваната маточина и природните хидрирачки агенси помагаат на вашата коса да ја врати еластичноста и здравиот изглед.

Состав: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf Extract*, Hydrolyzed Silk, Betaine, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Phytic Acid, Parfum (Fragrance)**, Limonene**
* од контролирано органско производство                    ** природни етерични масла 

Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 595,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 250 ml
Сертификати: NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 93 гости и нема членови