Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Шампон за волумен- мед и пиво (Код: 30476)

Share
Шампон за волумен- мед и пиво

Дава значително зголемување на волуменот на вашата коса, ја прави еластична истовремено зајакнувајќи ја структурата на слабата и кршлива коса. Благите пенливи средства заедно со пивото кое ја подобрува структурата на косата, акацијата, екстрактот од невен и пченичните никулци кои ја хранат и растителниот глицерин кој хидрира ѝ даваат на вашата коса здрав сјај и волумен.

Состав: Aqua (Water), Beer, Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Mel (Honey)*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Hydrolyzed Silk, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Phytic Acid, Parfum (Fragrance)**, Limonene**, Linalool**

* од контролирано органско производство           ** природни етерични масла


 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 595,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 250 ml
Сертификати: NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 96 гости и нема членови