Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Енергетски шампон против опаѓање и нега на тенка и слаба коса - органски кофеин и органски гоџи-бобинки (Код: 30472)

Share
Енергетски шампон против опаѓање и нега на тенка и слаба коса - органски кофеин и органски гоџи-бобинки

Специјално создаден да одговори на потребите на тенката и слаба проретчена коса. Нежно ја чисти и се грижи за косата со ревитализирачко дејство на органскиот кофеин и богатиот со минерали екстракт на органски гоџи-бобинки. Екстрактот од органско гинко и органски банбус ѝ даваат мазност (свиленкаст изглед) и поголем волумен. Погоден за секојдневна употреба.

Состав: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco-Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Caffeine*, Inulin, Betaine, Sucrose Laurate, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, PCA Glyceryl Oleate, Silica, Arginine, Arctium Lappa Seed Oil*, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Punica Granatum Seed Extract*, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Sap Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Xanthan Gum, Phytic Acid, Citric Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum (Fragrance)**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**.

* од контролирано органско производство          ** природни етерични масла

 

Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 635,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 250 ml
Сертификати: NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 103 гости и нема членови