Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

„FREE“ шампон и гел за туширање (Код: 00634)

Share
„FREE“ шампон и гел за туширање „FREE“ шампон и гел за туширање „FREE“ шампон и гел за туширање
„FREE“ шампонот и гелот за туширање ја чисти кожата и косата, без сушење, со нежната комбинација на многу благи растителни состојки за чистење, како и растителен глицерин кој ја одржува влажноста.
 
Употреба: Може да се користи секојдневно за миење на косата и туширање.
 
Состав: Aqua (Water), Alcohol*, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate, Citric Acid, Phytic Acid.
 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 715,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 250 ml
Сертификати: BDIH
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 105 гости и нема членови