Пребарај


Напредно пребарување
0 Производи - 0,00 ден.
Покажи кошничка
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
за нарачка над 2.000 денари
Биди информиран

Шампон за обновување и сјај на коса со органски арган (Код: 30211)

Share
Шампон за обновување и сјај на коса со органски арган

Ја обновува оштетената коса и косата станува природно сјајна

Специјализиран за потребите на кршлива и оштетена коса. Природната формула со органски арган, кајсија и маслото од семе на „inca inchi“ како и природниот бетаин и дава на косата свиленкаст и блескав изглед, чувство на мекост, нежност и ја подобрува структурата на косата. Благите површински активни средства нежно ја чистат косата.

Состав: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco-Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Inulin, Plukenetia Volubilis Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Betaine, Sodium PCA, Arginine, Glyceryl Oleate, PCA Glyceryl Oleate, Sucrose Laurate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Punica Granatum Seed Extract*, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Phytic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Parfum (Fragrance)**, Limonene**.

* од контролирано органско производство           ** природни етерични масла

 
 
Сертификација:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бренд: LOGONA
Цена: 635,00 ден.
Вклучен 18 % ДДВ плус испорака
Пакување: 250 ml
Сертификати: NaTrue
Количина: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Во моментов...

Имаме присутни 76 гости и нема членови